Pieskie Życie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nietypowe forum PBF - tylko dla osób które się znają, stworzone dla pewnej grupy znajomych.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Od Hope

Go down 
AutorWiadomość
Hope
Samica Alfa
Hope



Od Hope           Empty
PisanieTemat: Od Hope    Od Hope           EmptyPon Sty 16, 2017 6:19 pm

Powoli przemierzałam łąki. Śnieg już stopniał, rośliny rosły. Po przejściu kilkunastu metrów zobaczyłam skupisko maków. Zerwałam kilka z nich i wzięłam do pyszczka. Następnie pobiegłam w stronę, gdzie łąki łączyły się z polaną, było to miejsce znane z tego, że rósł tam ogórecznik. Wzięłam go trochę i poszłam dalej, szukając złocieni. Po jakimś czasie je znalazłam, było ich tylko kilka, dopiero zaczynały rosnąć. Zebrałam trzy najdojrzalsze, a resztę zostawiłam, żeby urosły. Niedaleko rosła też wrotycz, więc ją zabrałam. Teraz, kiedy zaczyna się wiosną, będą i kleszcze, więc warto jej używać, dla bezpieczeństwa.
Odłożyłam na chwilę cały swój zielarski ekwipunek, bo wyczułam zająca. Żołądek skręcał mi się z głodu, postanowiłam zapolować. Przyczaiłam się i czekałam. Zając, ruszając uszami, niepewnie biegł  przed siebie. Jeszcze chwila, pomyślałam, a potem rzuciłam się na zwierzę. Zjadłam posiłek i napiłam się wody z małej rzeczki płynącej obok, po czym podniosłam zioła i wróciłam do zamku, żeby odpowiednio je przygotować.
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
 
Od Hope
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Od Hope
» Hope - Alfa
» Od Hope [Miranda]
» Od Hope [Miranda]
» Od Tary [Hope]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pieskie Życie :: Miejsca :: Łąki-
Skocz do: