Pieskie Życie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nietypowe forum PBF - tylko dla osób które się znają, stworzone dla pewnej grupy znajomych.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Od Tary [Hope]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Tara
Zwykły pies
Tara



Od Tary [Hope] Empty
PisanieTemat: Od Tary [Hope]   Od Tary [Hope] EmptyWto Sty 17, 2017 1:10 pm

Nikt nie dał mi żadnego zadania do wykonania, byłam znużona, nie wiedziałam, co mogę ciekawego zrobić. Postanowiłam podreptać do Srebrnego Strumienia. Szłam przez polanę, mając nadzieję, że ktoś do mnie podejdzie i pogadamy. "Miranda pewnie nie przyjdzie, myślę, że jest w swojej komnacie. Hope też zapewne jest czymś zajęta..." - myślałam.
    Gdy już dotarłam na miejsce, podbiegłam bliżej do wody, zanurzyłam łapki i wsadziłam pyszczek do strumienia. Byłam spragniona, więc zaczerpnęłam odrobinę czystego napoju. Woda była spokojna. Weszłam do kąpieliska. Cała moja sierść była mokra, ja czułam się wspaniale, zwłaszcza, że dzień był dość upalny.
    Odpoczywałam w Srebrnym Strumieniu, zapominając o wszystkim, o tym, że przed chwilą pragnęłam się z kimś spotkać i potrzebowałam towarzystwa. Nikt nie nadchodził, a ja pływałam w wodzie niczym ryba.
    Minęło wiele czasu i wreszcie wyszłam ze zbiornika wody. Potrząsnęłam sierścią, rozchlapując wokół wodę, która ściekała ze mnie. Przypomniałam sobie, że byłam sama i chciałam kogoś zobaczyć i porozmawiać. Usłyszałam szelest.
Powrót do góry Go down
Hope
Samica Alfa
Hope



Od Tary [Hope] Empty
PisanieTemat: Re: Od Tary [Hope]   Od Tary [Hope] EmptyWto Sty 17, 2017 4:58 pm

Wyszłam z zamku i przez błonia udałam się do Srebrnego Strumienia. Zauważyłam sylwetkę. To była Tara, widać że wcześniej pływała.
- Witaj! - zawołałam uśmiechnięta i wskoczyłam do wody. Lubiłam spędzać czas z Tarą. - Co u ciebie? - zapytałam, wykonując w międzyczasie kilka kółek w strumieniu. Potrząsnęłam uszami i wpatrzyłam się w koleżankę.
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
Tara
Zwykły pies
Tara



Od Tary [Hope] Empty
PisanieTemat: Re: Od Tary [Hope]   Od Tary [Hope] EmptyWto Sty 17, 2017 8:43 pm

Hope pluskała się w wodzie. Byłam zaskoczona, gdy przybiegła do mnie, więc dopiero teraz, gdy się 'ogranęłam', przywitałam się z nią.
- O, hej! - uśmiechnęłam się. - U mnie wszystko w porządku, a u Ciebie jak leci? - zadałam jej pytanie i lekko odsunęłam się od strumienia, gdyż Hope lekko ochlapała mnie wodą.
Powrót do góry Go down
Hope
Samica Alfa
Hope



Od Tary [Hope] Empty
PisanieTemat: Re: Od Tary [Hope]   Od Tary [Hope] EmptyWto Sty 17, 2017 9:44 pm

Tara odpowiedziała takim samym pytaniem, po czym odsunęła się od Strumienia. Miałam do niej ważne, naprawdę ważne pytanie.
- U mnie też dobrze. - uśmiechnęłam się. - Muszę cię o coś zapytać. Wiesz, nie mamy Bety, a taka osoba jest potrzebna. Zgodzisz się nią zostać?
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
Tara
Zwykły pies
Tara



Od Tary [Hope] Empty
PisanieTemat: Re: Od Tary [Hope]   Od Tary [Hope] EmptyWto Sty 17, 2017 9:49 pm

Hope zadała mi pytanie z radosnym wyrazem pyszczka, lecz wyczułam w niej powagę i nadzieję, że się zgodzę. Nie wiedziałam, co powiedzieć, to przecież dość ciężkie zadanie.
- Hope... Ja nie wiem, co mam powiedzieć, to zaszczyt, że mnie o to pytasz, ale...
Powrót do góry Go down
Hope
Samica Alfa
Hope



Od Tary [Hope] Empty
PisanieTemat: Re: Od Tary [Hope]   Od Tary [Hope] EmptyWto Sty 17, 2017 10:52 pm

Widziałam, że Tara jest zestresowana. Nie była pewna, co właściwie ma mi odpowiedzieć.
- Ale? - zapytałam. - Możesz to jeszcze przemyśleć, spokojnie.
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
Tara
Zwykły pies
Tara



Od Tary [Hope] Empty
PisanieTemat: Re: Od Tary [Hope]   Od Tary [Hope] EmptyWto Sty 17, 2017 11:47 pm

Hope dała mi wolną wolę.
- Oh, naprawdę nie wiem. To w pewnym stopniu odpowiedzialność i nie jestem pewna, czy się do tego nadaję... - powiedziałam łagodnie. - Chciałabym razem z tobą współpracować i czy ty naprawdę chciałabyś, bym została Betą?
Spuściłam wzrok, byłam zawstydzona.
Powrót do góry Go down
Hope
Samica Alfa
Hope



Od Tary [Hope] Empty
PisanieTemat: Re: Od Tary [Hope]   Od Tary [Hope] EmptySro Sty 18, 2017 3:23 pm

Moja przyjaciółka widocznie się wahała. Chciała odpowiedzieć jak najlepiej, ale sama nie wiedziała, jak.
- To zależy od ciebie. Pytam cię, ponieważ chcę dać ci wybór, reszta o niczym nie wie, a przecież trzeba ogłosić nową Betę. Uważam, że się nadajesz, ale jeśli sądzisz inaczej, zrozumiem. - rzekłam.
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
Tara
Zwykły pies
Tara



Od Tary [Hope] Empty
PisanieTemat: Re: Od Tary [Hope]   Od Tary [Hope] EmptySro Sty 18, 2017 3:53 pm

Suczka powiedziała mi coś, co było bardzo miłe. Jej słowa, że byłabym dobrą Betą, dodały mi pewności.
- Cieszę się, że mnie o to zapytałaś i byłam pierwszą suczką, która otrzymała taki zaszczyt. W końcu jestem "zwyklakiem", a jeśli Alfa pyta mnie, czy zgadzam się na miano Bety, to chyba znaczy, że jestem dla niej wartościowa - uśmiechnęłam się. - Moja odpowiedź brzmi... tak!
Powrót do góry Go down
Hope
Samica Alfa
Hope



Od Tary [Hope] Empty
PisanieTemat: Re: Od Tary [Hope]   Od Tary [Hope] EmptySro Sty 18, 2017 4:00 pm

Tara się zgodziła, bardzo mnie to cieszyło.
- Jesteś przecież moja przyjaciółką, znam cię i wiem, że mogę ci ufać. - powiedziałam uśmiechnięta. - Może pójdziemy do lasu? Twoje nowe miejsce w hierarchii ogłosimy dziś wieczorem w Sali Ogłoszeń.
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
Tara
Zwykły pies
Tara



Od Tary [Hope] Empty
PisanieTemat: Re: Od Tary [Hope]   Od Tary [Hope] EmptySro Sty 18, 2017 4:01 pm

Hope widocznie była zadowolona, że się zgodziłam.
- Dobrze, dobrze - odparłam. - Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać wieczoru.
Poszłyśmy w stronę lasu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Od Tary [Hope] Empty
PisanieTemat: Re: Od Tary [Hope]   Od Tary [Hope] Empty

Powrót do góry Go down
 
Od Tary [Hope]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Od Hope
» Od Hope
» Od Hope [Tara]
» Hope - Alfa
» Od Hope [Miranda]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pieskie Życie :: Miejsca :: Srebrny strumień-
Skocz do: