Pieskie Życie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nietypowe forum PBF - tylko dla osób które się znają, stworzone dla pewnej grupy znajomych.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Od Hope [Miranda]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hope
Samica Alfa
Hope



Od Hope [Miranda] Empty
PisanieTemat: Od Hope [Miranda]   Od Hope [Miranda] EmptyPią Sty 13, 2017 7:44 pm

Szłam powoli przez korytarze i schody zamkowe, kierując się w stronę komnaty Mirandy. Pewnie już brakowało jej ziół, bo dawno ich dla niej nie zbierałam, czas uzupełnić zapasy. Wskoczyłam po ostatnich kilku schodach i zapukałam w drzwi. Mira zawołała mnie do środka.
Weszłam i rozejrzałam się wokół. Teraz, w zimie, komnata nie wyglądała tak imponująco jak wiosną i latem. Wtedy zebrane przeze mnie zioła wisiały nad sufitem, a teraz wszystko było już pochowane w odpowiednio oznakowanych szkatułkach i słoikach.
Uśmiechnęłam się do suni.
- Witaj Mirando. - powiedziałam wesoło. - Przydadzą ci się jakieś zioła?


Ostatnio zmieniony przez Hope dnia Pon Sty 16, 2017 6:26 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
Miranda
Zwykły pies
Miranda



Od Hope [Miranda] Empty
PisanieTemat: Re: Od Hope [Miranda]   Od Hope [Miranda] EmptySob Sty 14, 2017 3:21 pm

Siedziałam w swojej komnacie, robiąc porządki tu i tam. Moja zasoby ziół wyraźnie zmalały od ostatniego sprzątania.
Usłyszałam pukanie do drzwi i zawołałam do środka. Zobaczyłam Hope.
Zapytała mnie z uśmiechem, czy nie potrzebuję ziół.
- Cześć Hope! - również się do niej uśmiechnęłam. - Tak, potrzeba mi trochę ziół. Mogłabyś je zebrać?
Powrót do góry Go down
Hope
Samica Alfa
Hope



Od Hope [Miranda] Empty
PisanieTemat: Re: Od Hope [Miranda]   Od Hope [Miranda] EmptyNie Sty 15, 2017 8:17 pm

Mira robiła porządki. Stwierdziła, że jakieś zioła jej się przydadzą, bo zapasy się kończą.
- Czego ci potrzeba? - spytałam, gdyż nie wiedziałam, czego dokładnie jej brak.
Na pewno przyda jej się ogórecznik, pomyślałam. Jakiś czas temu wiele psów miało gorączkę, szczególnie szczenięta. Niby nic groźnego, ale dla maluchów mogło być zabójcze. Czekałam już z utęsknieniem na wiosnę, dobrze, że nareszcie jest. Zima też jest wspaniała, ale straty w psach, najczęściej w najmłodszych szczeniakach, były okropne. Zima sprzyja chorobom, więc cieszy mnie jej koniec.


Ostatnio zmieniony przez Hope dnia Pon Sty 16, 2017 6:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
Miranda
Zwykły pies
Miranda



Od Hope [Miranda] Empty
PisanieTemat: Re: Od Hope [Miranda]   Od Hope [Miranda] EmptyPon Sty 16, 2017 2:51 pm

Hope się mnie zapytała czego mi potrzeba.
Zastanowiłam się.
- Hmm...Może ogórecznik, nasiona maku i złocień. - stwierdziłam.
Ogórecznik skończył się podczas leczenia gorączkujących szczeniąt. To nie do zniesienia patrzeć, jak szczeniaki chorują.
Powrót do góry Go down
Hope
Samica Alfa
Hope



Od Hope [Miranda] Empty
PisanieTemat: Re: Od Hope [Miranda]   Od Hope [Miranda] EmptyPon Sty 16, 2017 6:04 pm

Miranda zleciła mi, co mam jej przynieść, widać, że myślała o tym, co ja.
- Oczywiście, chętnie je przyniosę. - odpowiedziałam.
Pożegnałam się z nią i wyszłam z zamku, udałam się na łąki.
*Koniec opowiadania*
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
Sponsored content





Od Hope [Miranda] Empty
PisanieTemat: Re: Od Hope [Miranda]   Od Hope [Miranda] Empty

Powrót do góry Go down
 
Od Hope [Miranda]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Od Hope [Miranda]
» Miranda - zwykła sunia
» Od Hope
» Od Hope
» Od Tary [Hope]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pieskie Życie :: Miejsca :: Zamek :: Komnata medyka-
Skocz do: