Pieskie Życie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nietypowe forum PBF - tylko dla osób które się znają, stworzone dla pewnej grupy znajomych.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Od Hope [Miranda]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hope
Samica Alfa
Hope



Od Hope [Miranda] Empty
PisanieTemat: Od Hope [Miranda]   Od Hope [Miranda] EmptyPon Sty 16, 2017 7:03 pm

Wstałam i znowu udałam się do komnaty Miry, wraz z ziołami. Zapukałam do drzwi, tak jak poprzednio, z przyzwyczenia, bo Miranda i tak wszystkich wpuszcza. Podałam jej słoiki i szkatułki, a jej aż zaświeciły się oczy.
- Proszę. - powiedziałam. - Wszystko przygotowane do użycia. Trochę zostało u mnie, jak zawsze kiedy zbieram zioła, jakby ktoś potrzebował pomocy a ciebie by nie było.
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
Miranda
Zwykły pies
Miranda



Od Hope [Miranda] Empty
PisanieTemat: Re: Od Hope [Miranda]   Od Hope [Miranda] EmptyWto Sty 17, 2017 4:38 pm

Siedziałam w mojej komnacie i czekałem na Hope, która miała mi przynieść zioła. Wtem ktoś zapukał do drzwi. Ujrzałam Hope oraz zioła, które przyniosła. Rozbłysły mi oczy na ich widok.
- Dziękuję Hope! - powiedziałam. - Dobrze zrobiłaś że zatrzymałaś u siebie trochę ziół. - stwierdziłam po chwili.
Powrót do góry Go down
Hope
Samica Alfa
Hope



Od Hope [Miranda] Empty
PisanieTemat: Re: Od Hope [Miranda]   Od Hope [Miranda] EmptyWto Sty 17, 2017 4:53 pm

Miranda bardzo się ucieszyła i podziękowała mi.
- Nie ma za co. - odrzekłam. - Do zobaczenia.
Wyszłam z jej komnaty i udałam się nad Srebrny Strumień.
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
Sponsored content





Od Hope [Miranda] Empty
PisanieTemat: Re: Od Hope [Miranda]   Od Hope [Miranda] Empty

Powrót do góry Go down
 
Od Hope [Miranda]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Od Hope [Miranda]
» Miranda - zwykła sunia
» Od Hope
» Od Hope
» Od Hope [Tara]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pieskie Życie :: Miejsca :: Zamek :: Komnata medyka-
Skocz do: