Pieskie Życie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nietypowe forum PBF - tylko dla osób które się znają, stworzone dla pewnej grupy znajomych.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Od Mirandy [Stephan]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Miranda
Zwykły pies
Miranda



Od Mirandy [Stephan] Empty
PisanieTemat: Od Mirandy [Stephan]   Od Mirandy [Stephan] EmptySro Sty 25, 2017 2:46 pm

Spacerowałam przez łąkę.Lekko wiał wiatr.Było przyjemnie.Miałam wrażenie że unoszę się jak balonik.Zaczęłam biec dla przyjemności.Gdy się zmęczyłam,usiadłam.Nagle zobaczyłam dorosłego Siberiana Husky.To był Stephan.Podbiegłam,żeby się z nim przywitać.
-Hej!-Powiedziałam wesoło.-Co robisz?
Powrót do góry Go down
Stephan
Zwykły pies
Stephan



Od Mirandy [Stephan] Empty
PisanieTemat: Re: Od Mirandy [Stephan]   Od Mirandy [Stephan] EmptySro Sty 25, 2017 6:44 pm

Biegałem sobie po łące, nudząc się. W końcu stanąłem i zacząłem się zastanawiać, dokąd pójść. Nagle podbiegła do mnie Miranda. Przywitała się i spytała, co robię.
- Hej! A tak sobie biegam. - odpowiedziałem. - A ty?
Powrót do góry Go down
Miranda
Zwykły pies
Miranda



Od Mirandy [Stephan] Empty
PisanieTemat: Re: Od Mirandy [Stephan]   Od Mirandy [Stephan] EmptySro Sty 25, 2017 7:21 pm

Stephan odpowiedział mi że sobie biega. Zapytał się mnie co ja robię.
-Ja również.Masz ochotę na spacer?-Zapytałam go.
Powrót do góry Go down
Stephan
Zwykły pies
Stephan



Od Mirandy [Stephan] Empty
PisanieTemat: Re: Od Mirandy [Stephan]   Od Mirandy [Stephan] EmptyNie Sty 29, 2017 8:37 pm

Mira spytała mnie, czy chcę pospacerować. Nie miałem nic ciekawszego do roboty, więc zgodziłem się.
- Ok, czemu nie? - odparłem. - Gdzie chcesz się przejść?
Powrót do góry Go down
Miranda
Zwykły pies
Miranda



Od Mirandy [Stephan] Empty
PisanieTemat: Re: Od Mirandy [Stephan]   Od Mirandy [Stephan] EmptyPon Sty 30, 2017 8:52 am

Mój przyjaciel Husky się zgodził.
-Hmm...-Zastanowiłam się.Może...do lasu!-Zdecydowałam się.Popatrzyłam na Stephana pytająco.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Od Mirandy [Stephan] Empty
PisanieTemat: Re: Od Mirandy [Stephan]   Od Mirandy [Stephan] Empty

Powrót do góry Go down
 
Od Mirandy [Stephan]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pieskie Życie :: Miejsca :: Łąki-
Skocz do: