Pieskie Życie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nietypowe forum PBF - tylko dla osób które się znają, stworzone dla pewnej grupy znajomych.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1)

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hope
Samica Alfa
Hope



Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1) Empty
PisanieTemat: Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1)   Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1) EmptyPią Sty 20, 2017 7:40 pm

Weszłam wraz z Tarą do Sali Ogłoszeń. To, że moja przyjaciółka nie poszła na swoje miejsce wśród innych, a stanęła obok mnie, wzbudziło niemałe zainteresowanie. Uśmiechnęłam się do wszystkich.
- Witam was na kolejnym zgromadzeniu. Dziś mam dwa ogłoszenia dla was, jedno jest szczególnie ważne. - powiedziałam powoli i głośno. - Od jakiegoś czasu brak było Bety. - te słowa były bardzo intrygujące dla społeczności, rozległo się dużo szeptów, ci bardziej doświadczeni spoglądali na Tarę. Zaśmiałam się w duchu i spojrzałam po sali. Wszyscy ucichli. - Mam nadzieję, że dokonałam odpowiedniego wyboru. Teraz Betą zostanie Tara! - spojrzałam na przyjaciółkę. - Chcesz coś powiedzieć? - zapytałam ją, a następnie powiedziałam do reszty. - Drugą sprawę ogłoszę po wypowiedzi Bety.
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
Tara
Zwykły pies
Tara



Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1) Empty
PisanieTemat: Re: Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1)   Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1) EmptyPią Sty 20, 2017 8:00 pm

Razem stałam z Hope na środku sali. Wszyscy się na nas patrzyli. Gdy już Alfa ogłosiła nową Betę, przyszła kolej, żebym ja coś powiedziała.
- Dziękuję za udzielenie głosu - uśmiechnęłam się do Hope. - Od teraz jestem oficjalnie Betą. Niezmiernie cieszę się z tego powodu. Wiem, że to obowiązek, jednak jestem zadowolona, że razem z naszą wspaniałą Alfą będę o was dbać. Zobowiązuję się, że będę jej zawsze pomagać, gdy tylko mnie o to poprosi. Dziękuję bardzo! - skończyłam swoją wypowiedź.
Powrót do góry Go down
Hope
Samica Alfa
Hope



Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1) Empty
PisanieTemat: Re: Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1)   Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1) EmptyPią Sty 20, 2017 8:13 pm

Tara wygłosiła swoją krótką mowę, psy wydawały się był zadowolone.
- Ja również dziękuję. - uśmiechnęłam się do niej. - Drugie ogłoszenie wiąże się z odrobiną zabawy. Pamiętacie o prawie pustej sali w naszym zamku? Od dziś to Sala Eventów. Być może niedługo pewien taki event, czyli konkurs, wydarzenie się odbędzie, także czekajcie cierpliwie, bo to naprawdę świetna zabawa. - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
https://pieskie-zycie.forumpl.net
Sponsored content





Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1) Empty
PisanieTemat: Re: Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1)   Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1) Empty

Powrót do góry Go down
 
Niech wszystkie psy dorosłe zgromadzą się w tej sali! (#1)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pieskie Życie :: Miejsca :: Zamek :: Sala ogłoszeń-
Skocz do: